קצת עלינו

 

ברוכים הבאים ל BAGMENT, המקום שלך לתיקי גב איכותיים המיועדים להרפתקנים בישראל ומחוצה לה! אנחנו יותר מסתם חנות; אנחנו השותפים המסורים שלך ביצירת מסעות בלתי נשכחים.
BAGMENT נולדה מתוך תשוקה משותפת לחקר המסעות הגדולים. מה שהתחיל כרעיון צנוע בין שני שותפים בעלי רצונות עזים להרפתקנות ורצון לשפר את עולם התיקי גב, התפתח לחנות תיקים המחויבת לעזור לכם לצאת להרפתקאות בלתי נשכחות.
המשימה שלנו ברורה: לספק לך את תיק הגב האידיאלי שישלים אותך ואת הרצונות שלך. אנו מבינים שכל הרפתקה היא ייחודית, בין אם אתה תרמילאי נועז, איש עסקים, סטודנט או סתם לשדרג את הסטייל שלך. לכן אספנו מבחר מוקפד של תיקי גב כדי לספק את הצרכים המגוונים שלך.

מחויבות בלתי מתפשרת לאיכות: אנו מכירים בדרישות אורח החיים שלכם, ולכן בחרנו בקפידה תיקי גב של מותגים מהשורה הראשונה הידועים בעמידותם ובביצועיהם. כל מוצר בקולקציה שלנו מגלם את המסירות שלנו למצוינות.
הדרכת מומחים: תהליך בחירת התרמיל הנכון יכול להיות מכריע. סמוך על הצוות הבקיא שלנו שיספק הדרכה מקצועית, ויבטיח שתגלה את ההתאמה המושלמת לצרכים שלך.
גישה ממוקדת לקוח: שביעות הרצון שלך היא בראש סדר העדיפויות שלנו. אנו מחויבים לספק חוויית קנייה מדהימה ונשארים זמינים כדי לסייע לך בכל שלב במסע שלך.
מעבר להיותנו חנות, אנחנו קהילה של הרפתקנים נלהבים חקור את הבלוג שלנו לקבלת טיפים לטיולים, מדריכי אריזה ונרטיבים מעוררי השראה מתרמילאים אחרים.
יש לכם שאלות או שאתם זקוקים לעזרה?
הצוות הידידותי שלנו כאן כדי לעזור. פנה אלינו בכתובת support@bagment.com